VETPRIME HAYVAN HASTANESİ

Başarımız, bilgimizin ve tecrübemizin yansımasıdır.

Veteriner Hekimlik, icrası çok meşakkatli bir o kadar da mesleğine, hastalarına ve meslektaşlarına her daim saygı ve güven gerektiren bir sanattır.

Vetprime  Hayvan Hastanesi ekibi olarak, bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeksizin çıktığımız bu yolda en büyük hayalimiz olan hastanemizin adını belirlerken, hayatım boyunca eksikliğini yüreğimde taşıyacağım can yoldaşım, biricik evladım Karcanımın adını anmak istedim. Çünkü “O” her daim yanımda ve gittiğim her yerde…

Çocukluğumdan bu yana hayat felsefem, insan ve hayvan ayrımı yapmaksızın yaşayan tüm CANlıları KORUMAK oldu. Zaman zaman canım pahasına da olsa benimsediğim bu değerimden hiçbir zaman ödün vermedim. İşte Vetprime  Hayvan Hastanesinin adı da bu noktadan hareketle doğmuş oldu ve bugüne kadar olduğu gibi “KORUMAK” kavramı yaşam felsefemizin ve hastanemiz misyonunun ilk adımı oldu.

Bugün güzel ülkemizde değerleriyle, disiplin ve düzen anlayışıyla yaşayan her canlıya saygı duymak esasıyla yola çıkan bir ekiple yol almak benim için büyük bir gurur ve mutluluktur.

En önemli ilkemiz, işimizin öneminin ve kutsallığının farkında olmak ve yaptığımız işe saygı duymaktır. Her aşamada görevimizin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmek, her adımımızı aynı ciddiyet ve hassasiyetle atmamız, işimize duyduğumuz saygı ve sevgiden kaynaklanmaktadır. Yaptığımız çalışmalarda mesleki ve etik ilkelere sadık kalmak, tüm canlıların yaşam hakkına saygı, dürüstlük, adilane davranış, güven ve dostluk ilkelerini gözetmemiz bizleri yürüdüğümüz yolda hızla ilerletecektir. Başarımız, bilgimizin ve birikimimizin bir yansıması olacaktır.

Mesleğini ve işini; yüreğini katarak icra eden tüm meslektaşlarıma en içten saygılarımla…

Ve bu kutsal yolda beni cesaretlendiren, bu şifa yuvasının ortaya çıkması için gece gündüz çabalayan ve hayatıma dokunan herkese şükranlarımı sunarım.

Dr. Didem Bacanlı

Vetprime  Hayvan Hastanesi Başhekimi

Yukarı kaydır